Siparişleriniz, ödemenizi takiben işleme alınır. Tüm Türkiye'ye teslimatımız ücretsizdir.


İstanbul içi, saat 13:00 'e  kadar vereceğiniz siparişlerinizin özel kurye ile aynı gün teslim edilir. 13:00 'den sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilir. 


* İleri tarihli sipariş vermek istiyorsanız, sipariş verirken ürün ekranında teslimat tarihini yazarsanız istediğiniz tarihte teslimat yapılır.


** Pazar günü teslimat yapılmamaktadır.


*** Özel sipariş kutularda teslim tarihi değişiklik gösterebilir.


 İstanbul dışı , 13:00 'e kadar vereceğiniz siparişlerinizin tüm Türkiye için anlaşmalı kargo şirketimiz ile aynı gün kargoya verilir. 13:00 'den sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir.


* İleri tarihli sipariş vermek istiyorsanız, sipariş verirken ürün ekranında kargoya verilme tarihini yazarsanız istediğiniz tarihte kargoya verilir.


Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması durumunda sizinle e-mail üzerinden iletişime geçilecektir. 


  Kargoya verilen siparişlerinizin kargo takip süreci müşterilerimizin sorumluluğundadır. Kargonun takipsizliğinden dolayı olan iadelerden            

      firmamız  sorumlu değildir

Ürünler hasar görmemesi için özenle paketlenip kargoya teslim edilmektedir. Kargonuz size ulaştığında, paketi kargo görevlisinin yanında açarak kontrol ediniz. Fiziksel bir hasar, darbe veya kırık varsa bir tutanak ile ürünü teslim almayınız. Tutanak kopyasını bize mutlaka gönderiniz Aksi halde iade süreciniz başlamayacaktır.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.